Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Bathroom Ceiling CCT IP44 300mm Black Click-CCT
Svietidlo s dvoma voliteľnými teplotami farieb pomocou nástenného vypínača. |
Vlastnosti výrobkuTrieda ochrany: IP44. |
Výhody výrobkuMožno umiestniť do vlhkej miestnosti (zóna 2 a 3). |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1150 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 … 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 18,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Čierna |
| Výška | 47 mm |
| Hmotnosť | 1250.0 g |
| Záruka | 5 rokov |