Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Bathroom Wall Luminaire IP44 E14 320mm E14 Chrome
Svietidlo s päticou a IP44. |
Vlastnosti výrobkuTrieda ochrany: IP44. |
Výhody výrobkuSvietidlo s päticou, žiarovky je možné vymeniť. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Chrómová |
| Dĺžka | 86 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hmotnosť | 1030.0 g |
| Záruka | 5 rokov |