Cabinet LED Panel 300x200mm
Nízkonapäťové podlinkové svietidlá, obdĺžnikové. |
Vlastnosti výrobkuSvetelný tok: až 450 lm. |
Výhody výrobkuNízkonapäťové svietidlo na jednosmerné napájanie externým predradníkom. |
Oblasti použitiaOsvetlenie kuchynskej linky a políc. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 450 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 7,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hmotnosť | 555.0 g |
| Záruka | 3 roky |