Cabinet LED Slim Sensor 300mm Two Light
Nízkonapäťové podlinkové svietidlá, lineárne. |
Vlastnosti výrobkuSvetelný tok: až 470 lm. |
Výhody výrobkuNízkonapäťové svietidlo na jednosmerné napájanie externým predradníkom. |
Oblasti použitiaOsvetlenie kuchynskej linky a políc. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 530 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 11,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hmotnosť | 342.0 g |
| Záruka | 3 roky |