Ceiling fan grill Ring 55W CCT White
LED stropný ventilátor s mriežkou, ktorý kombinuje funkcie osvetlenia a ventilácie. |
Vlastnosti výrobkuPrietok vzduchu: max. |
Výhody výrobkuPrietok vzduchu vhodný pre plochu 13–20 m². |
Oblasti použitiaVnútorné. |
Bezpečnostné informáciePočas inštalácie, údržby a snímania krytu musí byť svietidlo odpojené od zdroja napájania. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3100 lm |
| Svetelný uhol | 260 ° |
| Teplota farby | 3000…6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 55,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 135 mm |
| Hmotnosť | 4700.0 g |
| Záruka | 5 rokov |