Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
CEILING MOIA 480mm 36W Black
LED stropné svietidlá s kovovým krúžkom. |
Vlastnosti výrobkuDekoratívne domáce osvetlenie. |
Výhody výrobkuVeľmi homogénne svetlo. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 36,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Výška | 50 mm |
| Hmotnosť | 1970.0 g |
| Záruka | 5 rokov |