Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
CEILING ROUND IP44 210 12W 840 IP44
Stropní svítidla so stupňovým krytím IP44. |
Vlastnosti výrobkuTrieda ochrany: IP44. |
Výhody výrobkuVeľmi homogénne svetlo. |
Oblasti použitiaVšeobecné osvetlenie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musia vykonať kvalifikovanú osobu. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 900 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 62 mm |
| Hmotnosť | 253.0 g |