Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Bamboo Paper Ceiling 500 28W 830 Brown
Dekoratívne svietidlá z bambusového papiera s päticou E27 alebo LED. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: bambusový papier. |
Výhody výrobkuBambusový papier poteší váš domov hrejivou a prirodzenou atmosférou. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1150 lm |
| Svetelný uhol | 117 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 28,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Hnedá |
| Výška | 130 mm |
| Hmotnosť | 1300.0 g |
| Záruka | 5 rokov |