Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Bamboo Paper Hut Wall 1XE27 Brown
Dekoratívne svietidlá z bambusového papiera s päticou E27 alebo LED. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: bambusový papier. |
Výhody výrobkuBambusový papier poteší váš domov hrejivou a prirodzenou atmosférou. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Hnedá |
| Dĺžka | 280 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hmotnosť | 430.0 g |
| Záruka | 5 rokov |