Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Camel Bell Floor E27 DIM White
Dekoratívne svietidlá vyrobené z papieraše s päticami E14 a E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov a papiermaš. |
Výhody výrobkuNadčasový design. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 375 mm |
| Šírka | 603 mm |
| Výška | 1530 mm |
| Hmotnosť | 3640.0 g |
| Záruka | 3 roky |