Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Circle 3XPendant LN 20W Click CCT Black
4058075838666
Decor Circle 3XPendant LN 20W Click CCT Black
Technické parametre
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Teplota farby | 3000 K / 4200 K / 6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 660 mm |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 1210 mm |
| Hmotnosť | 1415.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075838666