Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Circle Table 8.3W CLICKCCT Black
Dekoratívne svietidlá z akrylátu a kovu s LED. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: akryl. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitný vzhľad a dojem. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 480 lm |
| Svetelný uhol | 215 ° |
| Teplota farby | 3000 K / 4000 K / 6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 8,30 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Výška | 440 mm |
| Hmotnosť | 920.0 g |
| Záruka | 5 rokov |