Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Concrete Nest Table 1XG9 Grey
Dekoratívne svietidlá z betónu s päticami G9. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov, sklo a betón. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitný vzhľad a dojem. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 325 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hmotnosť | 1800.0 g |
| Záruka | 5 rokov |