Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Felt Weaving Cans Ceiling 5XE14 Multicolor
Dekoratívne svietidlá z plsti s päticou E27 a E14. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: plsť a kov. |
Výhody výrobkuPútavé svietidlo decentných farebných tónoch. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Viacfarebné |
| Dĺžka | 605 mm |
| Šírka | 630 mm |
| Výška | 435 mm |
| Hmotnosť | 1360.0 g |
| Záruka | 5 rokov |