Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Filament Downlight Ripple
Downlighty s pútavým dizajnom vlákna. |
Vlastnosti výrobkuPrevádzkový režim je možné ľahko zmeniť kliknutím na nástenný vypínač. |
Výhody výrobkuIndividuálne ovládanie jasu. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 800 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 9,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Hliník |
| Výška | 68 mm |
| Hmotnosť | 380.0 g |
| Záruka | 3 roky |