Decor Firefly Table E14 Black
Dekoratívne svietidlá tvorené kombináciou zlatej voštinovej mriežky a dymového skla. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov a sklo. |
Výhody výrobkuDokonale sa hodí k industriálnemu štýlu. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieExterný flexibilný kábel tohto svietidla nie je možné vymeniť. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 120 mm |
| Šírka | 145 mm |
| Výška | 377 mm |
| Hmotnosť | 750.0 g |
| Záruka | 5 rokov |