Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Flat Felt Table 13W 830 Dark Grey
Dekoratívne svietidlá z plsti s integrovaným LED svetelným zdrojom. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: plsť a kov. |
Výhody výrobkuPútavé svietidlo vyrobené z plsti. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 350 lm |
| Svetelný uhol | 180 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 13,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Výška | 525 mm |
| Hmotnosť | 800.0 g |
| Záruka | 5 rokov |