Decor Kyoto Floor 12W 930 TOUCH DIM Black
Dekoratívne svietidlá z kovu s integrovaným LED svetelným zdrojom. |
Vlastnosti výrobkuMateriál korpusu: kov. |
Výhody výrobkuGeometrické tvary spĺňajú rovnomerné osvetlenie. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 350 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 12,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 3800 mm |
| Výška | 1305 mm |
| Hmotnosť | 3200.0 g |
| Záruka | 5 rokov |