Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Lotus Leaf Floor E27 DIM White
4058075837744
Decor Lotus Leaf Floor E27 DIM White
Dekoratívne svietidlá vyrobené z papieraše s päticami E14 a E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov a papiermaš. |
Výhody výrobkuNadčasový design. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 396 mm |
| Šírka | 568 mm |
| Výška | 1530 mm |
| Hmotnosť | 3585.0 g |
| Záruka | 3 roky |