Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Nairobi Wall E27
Dekoratívne svietidlá s päticou E27, kov a drevo. |
Vlastnosti výrobkuMateriál korpusu: kov a drevo. |
Výhody výrobkuElegantný design. |
Oblasti použitiaChodby. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 170 mm |
| Šírka | 227 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnosť | 540.0 g |
| Záruka | 5 rokov |