Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Perchero White GU10
Dekoratívne svietidlá so závesom a svetlom. |
Vlastnosti výrobkuMožnosť zavesenia odevov. |
Výhody výrobkuElegantný design. |
Oblasti použitiaSpálňa. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 765 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnosť | 750.0 g |
| Záruka | 5 rokov |