Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Perchero Wood
Dekoratívne svietidlá so závesom a svetlom. |
Vlastnosti výrobkuMožnosť zavesenia odevov. |
Výhody výrobkuElegantný design. |
Oblasti použitiaSpálňa. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 80 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hmotnosť | 900.0 g |
| Záruka | 5 rokov |