Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
DECOR SPOT FIREFLY 4X2.8W 827 E14 Black
Stropné svietidlá vyrobené z kombinácie zlatej voštinovej mriežky s dymovým sklom s päticou E14. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov a sklo. |
Výhody výrobkuPerfektne sa hodí k industriálnemu štýlu. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 11,20 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 825 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 176 mm |
| Hmotnosť | 1815.0 g |
| Záruka | 5 rokov |