Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Spot Hornet 2X2.8W 827 E14 Black
Stropné svietidlá zo zlatého kovu a textílie s päticou E14. |
Vlastnosti výrobkuMateriál puzdra: kov a textil. |
Výhody výrobkuVypínač na bodovom svietidle pre pohodlné ovládanie. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 200 lm |
| Svetelný uhol | 285.00 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 2,80 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna|Zlatá |
| Dĺžka | 360 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnosť | 690.0 g |
| Záruka | 5 rokov |