Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
DECOR SPOT JUPITER 4 Spot
Stropné svietidlá s nastaviteľnými bodovými svetlami. |
Vlastnosti výrobkuRad svietidiel obsahuje päť verzií s až 4 bodovými hlavami. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitný vzhľad a dojem. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 730 lm |
| Svetelný uhol | 65 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 22,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Strieborná |
| Dĺžka | 700 mm |
| Šírka | 83 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hmotnosť | 1660.0 g |
| Záruka | 5 rokov |