Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
DECOR SPOT MERCURY WHITE 4x3.4W 927 DIM
Stropné svietidlá s nastaviteľnými, stmievateľnými reflektormi GU10. |
Vlastnosti výrobkuRad svietidla obsahuje štyri verzie s až 4 bodovými hlavami. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitný vzhľad a dojem. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 920 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 13,60 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela|Drevený dekor |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hmotnosť | 1480.0 g |
| Záruka | 5 rokov |