Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
DECOR SPOT PLUTO WHITE 1 Spot
Stropné svietidlá s nastaviteľnými reflektormi. |
Vlastnosti výrobkuRad svietidla obsahuje štyri verzie s až 4 bodovými hlavami. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitné puzdro s matne bielym alebo matne čiernym povrchom. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 300 lm |
| Svetelný uhol | 102.00 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,80 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 90 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnosť | 270.0 g |
| Záruka | 5 rokov |