DECOR SPOT SATURN BLACK 3 Spot
Stropné svietidlá s nastaviteľnými bodovými svetlami s voliteľnou teplotou farby svetla pomocou nástenného vypínača. |
Vlastnosti výrobkuRad svietidla obsahuje štyri verzie s až 3 bodovými hlavami. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitné puzdro s matne bielym alebo matne čiernym povrchom. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 690 lm |
| Svetelný uhol | 118 ° |
| Teplota farby | 3000 K / 4200 K / 6500 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 29,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 665 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 147 mm |
| Hmotnosť | 1300.0 g |
| Záruka | 5 rokov |