Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Square 150x150mm G9 IP44
Kúpeľňové svietidlá s päticou G9, kov a sklo. |
Vlastnosti výrobkuVhodné pre žiarovky s päticou G9. |
Výhody výrobkuElegantný design. |
Oblasti použitiaKúpeľne. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hmotnosť | 880.0 g |
| Záruka | 5 rokov |