Decor Straw Ceiling 5XE27 Multicolor
Dekoratívne svietidlá z farebného kovu s päticou E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál korpusu: kov. |
Výhody výrobkuKontrastné farebné tóny. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Viacfarebné |
| Dĺžka | 294 mm |
| Šírka | 262 mm |
| Výška | 339 mm |
| Hmotnosť | 2635.0 g |
| Záruka | 5 rokov |