Decor Straw Table 2XE27 Multicolor
Dekoratívne svietidlá z farebného kovu s päticou E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál korpusu: kov. |
Výhody výrobkuKontrastné farebné tóny. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Viacfarebné |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hmotnosť | 1080.0 g |
| Záruka | 5 rokov |