Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Decor Tokio Table
Dekoratívne svietidlá s integrovanou LED. |
Vlastnosti výrobku3000 K. |
Výhody výrobkuElegantný design. |
Oblasti použitiaChodby. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 260 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 5,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 160 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hmotnosť | 830.0 g |
| Záruka | 5 rokov |