Decor Waist Table E27 Black
Dekoratívne svietidlá vyrobené z kovu s päticou E27. |
Vlastnosti výrobkuMateriál korpusu: kov. |
Výhody výrobkuGeometrické tvary spĺňajú rovnomerné osvetlenie. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 560 mm |
| Hmotnosť | 2000.0 g |
| Záruka | 5 rokov |