DULUX LED D VT EM & AC MAINS V 5.5W 840 G24D
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 5,5 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 13 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 700 lm |
| Teplota farby [K] | 4000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 300 ° |
| Životnosť [h] | 30000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Studená biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 103.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 37.70 mm |
| Výška produktu [mm] | 37.70 mm |
| Priemer produktu [mm] | 37,70 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 70.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |