Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CLASSIC CASCADE 50cm Post E27 Clear
Moderné hliníkové svietidlá s jantárovým alebo čírym farebným skleneným difúzorom. |
Vlastnosti výrobkuPriame osvetlenie. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hmotnosť | 1540.0 g |
| Záruka | 5 rokov |