Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CLASSIC CASCADE 80cm Post E27 Amber
4058075554313
ENDURA® CLASSIC CASCADE 80cm Post E27 Amber
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hmotnosť | 1780.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075554313