Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Classic Figo Square 49cm Sensor E27 Dark Gray
4058075834828
Endura Classic Figo Square 49cm Sensor E27 Dark Gray
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 110 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 490 mm |
| Hmotnosť | 880.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075834828