ENDURA CLASSIC FRAME 60cm Post E27
Nadčasové hliníkové nástenné svietidlo s päticou E27 a skleneným difúzorom, možnosť prevedenia so senzorom. |
Vlastnosti výrobkuVhodné pre chytré aplikácie vďaka kompatibilite so svetelnými zdrojmi SMART+. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 110 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hmotnosť | 1413.0 g |
| Záruka | 5 rokov |