Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® FLOOD Cool White 150 W 4000 K DG
Technické parametre
| Svetelný tok | 13200 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 150,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 421 mm |
| Šírka | 364 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnosť | 5200.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075206823