Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® FLOOD Sensor Cool White 10 W 4000 K DG
4058075292192
ENDURA® FLOOD Sensor Cool White 10 W 4000 K DG
Technické parametre
| Svetelný tok | 800 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 168 mm |
| Šírka | 108 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hmotnosť | 380.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075292192