ENDURA® FLOOD Sensor Warm White 30 W 3000 K WT
ENDURA® FLOOD Sensor Warm White 30 W 3000 K WT
Vonkajšie svietidlá so senzorom a 3 000 K. |
Vlastnosti výrobkuVeľmi jasné a funkčné vonkajšie LED svietidlá. |
Výhody výrobkuOptimalizovaná hmotnosť a veľkosť kvôli kompaktnosti designu. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 223 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hmotnosť | 720.0 g |
| Záruka | 3 roky |