ENDURA Flood Solar Butterfly Solar Sensor 4W
Solárny reflektor v dizajne Butterfly s pohybovým a svetelným senzorom. |
Vlastnosti výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Výhody výrobkuEkologické solárne svetlo. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 500 lm |
| Svetelný uhol | 90 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,00 W |
| Nominálne napätie | 3,7 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 211 mm |
| Hmotnosť | 550.0 g |
| Záruka | 5 rokov |