ENDURA® FLOOD Solar Sensor 10 W 4000 K
Solárne svietidlo so snímačom pohybu a svetla. |
Vlastnosti výrobkuÚčinné LED reflektory s vysokou svetelnou intenzitou. |
Výhody výrobkuEconomical with high light output. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Svetelný uhol | 95 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 3,6 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 194 mm |
| Šírka | 67 mm |
| Výška | 313 mm |
| Hmotnosť | 1730.0 g |
| Záruka | 5 rokov |