ENDURA FLOOD SPLIT SOLAR SENSOR 10W 840 Remote control
Solárny reflektor je rodelený na svetlomet a externý solárny panel, ktorý je pripojený káblom. |
Vlastnosti výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Výhody výrobkuEkologické solárne svetlo. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieUchovávajte mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1400 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° x 60 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 153 mm |
| Šírka | 31 mm |
| Výška | 147 mm |
| Hmotnosť | 985.0 g |
| Záruka | 3 roky |