ENDURA® FLOOD Warm White 20 W 3000 K DG
Vonkajšie svietidlá s 3 000 K. |
Vlastnosti výrobkuVeľmi jasné a funkčné vonkajšie LED svietidlá. |
Výhody výrobkuRýchla a jednoduchá inštalácia vďaka nízkemu profilu, kompaktnému a ľahkému dizajnu. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 153 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 34 mm |
| Hmotnosť | 405.0 g |
| Záruka | 3 roky |