Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® FLOOD Warm White 30 W 3000 K WT
4058075239654
ENDURA® FLOOD Warm White 30 W 3000 K WT
Technické parametre
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 193 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 39 mm |
| Hmotnosť | 650.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075239654