ENDURA® Flood Warm White PCR
Svietidlá Compact Floodlight s 3 000 K, z recyklovaného hliníka. |
Vlastnosti výrobkuTelo svietidla je vyrobené zo 100% recyklovaného hliníka. |
Výhody výrobkuReflektor je vyrobený z recyklovaného hliníka a prispieva k zníženiu emisií CO2. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 5000 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 50,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 170 mm |
| Šírka | 39 mm |
| Výška | 193 mm |
| Hmotnosť | 650.0 g |
| Záruka | 3 roky |