Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA GARDEN DOT 18 Dots 3000K
Dekoratívne bodové svietidlá na vonkajšie použitie. |
Vlastnosti výrobkuTrieda ochrany (bodová): IP65. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaZáhrady, balkóny a ďalšie vonkajšie priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 850 lm |
| Svetelný uhol | 33.00 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 14,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Šírka | 23 mm |
| Výška | 96 mm |
| Hmotnosť | 500.0 g |
| Záruka | 3 roky |