Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA GARDEN DOT 9 Dots 3000K
Technické parametre
| Svetelný tok | 480 lm |
| Svetelný uhol | 33.00 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Šírka | 23 mm |
| Výška | 96 mm |
| Hmotnosť | 340.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075478411