Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® GARDEN FLOOD Spike 10W 3000K
4058075206847
ENDURA® GARDEN FLOOD Spike 10W 3000K
Technické parametre
| Svetelný tok | 800 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 44 mm |
| Šírka | 108 mm |
| Výška | 292 mm |
| Hmotnosť | 500.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075206847